2017 1970
2018

Konkurs "Polska, moja Ojczyzna" po raz szósty - aż 381 nagród dla dzieci!

23.04.2018

Konkurs dla dzieci – na prace czekamy tydzień dłużej, czyli do 1 czerwca! rozwiń

Rozumiemy, że sezon komunijny, że wyjazdy na zielone szkoły, że długi majowy weekend był po drodze… Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich naszych czytelników, którzy dzwonili i pisali do redakcji tygodnika Sieci zaniepokojeni, czy ich dzieła przygotowane na konkurs „Polska, moja Ojczyzna” dotrą do nas na czas. Na Waszą prośbę przedłużamy termin do 1 czerwca. I wiemy, że – jak co roku – zasypiecie redakcję pracami wyjątkowymi, pomysłowymi, pięknymi i wzruszającymi, a jury znowu będzie miało nie lada problem z wyborem laureatów.

Jak wziąć udział w konkursie?

1.  Wykonaj pracę plastyczną - swoją ulubiona techniką - na temat "Polska, moja Ojczyzna". Możesz skorzystać z pomocy rodziców.

2. Dołącz 2 kupony konkursowe z tygodnika "Sieci". Mogą być z tego samego wydania, więc po prostu kup 2 egzemplarze tygodnika "Sieci" z 21 lub 28 maja 2018 r. Kupony wypełniają rodzice lub opiekunowie.

3. Wyślij pracę z dopiskiem "konkurs plastyczny" na adres: Fratria Sp. z o.o., ul. Finlandzka 10, 03-903 Warszawa. Termin dostarczenia prac: 1 czerwca 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego).

4. Sprawdź, co wygrałeś! Listę nagrodzonych opublikujemy 11 czerwca 2018 r. w tygodniku "Sieci".

Regulamin i pełna lista nagród oraz aneks do regulaminu

 

Wystartowała 6. edycja konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży organizowanego przez tygodnik Sieci pod hasłem "Polska, moja Ojczyzna". W tym roku przygotowaliśmy rekordową liczbę 381 niesamowitych nagród!

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i rodziców do osobistego odczytania hasła „Polska, moja Ojczyzna” i przygotowania prac plastycznych na ten temat. Co roku otrzymujemy ich setki, a wszystkie prezentują Polskę piękną, kolorową, radosną. Widać, że młodzi twórcy są szczęśliwi i dumni z Ojczyzny.

Konkurs plastyczny przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat. Nagrody przyznajemy w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze (5-9 lat) i dzieci starsze (10-16 lat). Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką.

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać do 25 maja 2018 na adres redakcji (tygodnik Sieci, ul. Finlandzka 10, 03-903 Warszawa z dopiskiem: konkurs plastyczny) pracę plastyczną wraz z dwoma wypełnionymi i dołączonymi do niej kuponami, które drukujemy w tygodniku Sieci w następujących wydaniach: 23 kwietnia, 7, 14 i 21 maja (kupony mogą pochodzić z tego samego lub z różnych numerów tygodnika).

Zwycięzców poznamy 4 czerwca na łamach tygodnika Sieci.

Popularność naszego konkursu dowodzi, jak zaangażowanych czytelników ma tygodnik Sieci i jak ważne są dla nich nasze patriotyczne inicjatywy.

Lista nagród znajduje się w regulaminie konkursu

 
 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła